072-2222555

מאמר בנושא חבילות שייט

חבילות שייט

 

זה תקופה ארוכה בה אנו עדים לביקוש הולך וגובר של צרכנים ישראלים למוצר הקרוי 'חבילות שייט'. 

הביקוש למוצר הינו פועל יוצא של עליה מאסיבית בביקוש למוצרי שייט קרוזים וכאמור חבילות שייט.

עובדה חשובה שרבים לא יודעים הינה היות ענף התיירות הענף השני שהכי מתפתח בעולם. הביקוש לתיירות הולך וגובר וכמו כלדבר בחיינו, התייר המצוי תמיד שואף לשנות, לגוון לעדן ועם זאת לאתגר.

כך יוצא שבאיחור אופנתי כמו כלדבר בעולם הצרכנות הישראלית, גם בתחום הקרוזים, אנו עדים לביקוש הולך וגובר בעולם בכלל ובישראל בפרט ומתוך זה עליה מתמדת ברצון של הצרכן הישראלי לקבל 'חבילת שייט' מושלמת הכוללת בתוכה, שייט או קרוז, לינה, העברות במידה ויש צורך, סיורי חוף שעליהם נרחיב במאמר אחר.

יהיו שיעלבו מההשוואה, אך חבילת שייט, כמו גרסתה הראשונה חבילות נופש, מספקת עבור הצרכן את החופשה המושלמת במסגרתה: קרוז, טיסות, העברות ולינה הכול דרים בכפיפה אחת של חבילה המוגשת לנוסע מוכנה על המגש. רק הושט ארנקך ושוט בה.

היתרון הגדול של חבילת שייט הינו גם בהיות יועץ השייט ו/או סוכן הנסיעות עובד עם מגוון רב של חברות שייט וכן קרוזים ליעדים השונים, והאפשרות המוכחת שלו לתפור את החבילה המתאימה ביותר עבור הצרכן.

בין יעדי חבילות השייט הבולטים קיימים: חבילות שייט לים התיכון, חבילות שייט לים הבלטי, חבילות שייט לפיורדים, חבילות שייט לאלאסקה, חבילות שייט לקריביים


 

אתר חבילות שייט מזמין אתכם לפנות עוד היום ולקבל הצעת מחיר מאחד מיועצי השייט שלנו.
חייגו עכשיו: 03-7400000 או צרו קשר בטופס הפנייה האלקטרוני או באמצעות הנציגה הוירטואלית


רוצים לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר ?
ואנו נדאג לכם
למידע ופרטים נוספים