072-2222555

חבילות שייט

חבילות שייט | חבילת שייט | קרוזים | הפלגות | הפלגות יוקרה | קרוז

 

ענף השייט ובו חבילות שייט תופס תאוצה בעולם התיירות הישראלי.

אלפי ישראלים יוצאים מדי שנה באמצעות חבילת שייט במספר דרכים: קרוז מהארץ, חבילת שייט מהארץ, שייט מחיפה שייט יוקרה, ולאחרונה ישראלים רבים החלו נוסעים באמצעות חבילות שייט או חבילת שייט.

 

ובכן, חבילת שייט או שייט תענוגות הופך בשנים האחרונות לנחלתם של תיירים רבים ברחבי העולם ובהם התיירים הישראלים. בעוד בימים עברו, קרוז היה חופשה לבעלי אמצעים בלבד, הרי שבשנים אלו יותר ויותר תיירים ישראלים לומדים ליהנות ולהשתלב בשייט חבילת שייט או קרוז תענוגות, קרוז ליעדי שייט סוחפים ובהם חבילת שייט.

חבילת שייט,  מלון דה לקס צף על המים

תארו לכם שילוב קסום של שירותי קרקע מלון, הופעות, בריכה, בידור, תרבות וגם קזינו כאשר כל זה קיים במתחם רב מפלסים צף על גבי המים, נוף תמידי לים, שקט, ניתוק ובריזה. לא פלא שתחום זה של שייט כשר או קרוז כשר הלך וצבר תאוצה והצליח לחדור לקהלים רבים. התחושה העילאית העולה על פניהם של אלו השבים מקרוז או חבילת שייט לעלות על חבילת שייט אינו משאיר שום ספק כי מדובר בחוויה מרוממת שאיש לא רוצה או יכול לפספס.

חבילת שייט, לראות עולם מהים

חבילת שייט מהווה לא רק שייט בפני עצמו אלא חבילת שייט תענוגות רצוף הנאות של קולינריה, בידור וטיפוח הגוף אלא גם מסע אל עבר תרבויות, נופים ומקומות מרתקים. במסגרת חבילת שייט נוכל ליהנות מסיורי חוף ייחודיים. במהלך חבילת שייט נעגון כמעט מדי יום בחופים ונמלים ומהם נוכל לראות במו עיננו תרבויות, אנשים נופים ואוצרות טבע.

חבילת שייט, חוויה ממכרת

מזמינים אתכם להצטרף לחוויה מרתקת וסוחפת, בהם קרוז, חבילת שייט, הפלגה לאחד מיעדים מופלאים בהם נפגוש אוצרות טבע דרים לצד אוכלוסיות חמימות ומקבלות פנים. שילוב עוצר נשימה של אנשים מכל רחבי הגלובוס, שירות אדיב ואישי, מתקנים משוכללים, נוף שרק הטבע יכול לייצר והנאה צרופה שנחקקת לעד.  

רוצים לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר ?
ואנו נדאג לכם
למידע ופרטים נוספים